Placówki medyczne, w których wykonuję praktykę lekarską:     


   
   
Centrum Medyczne PROFILAKTYKA    

 
    Ruda Śląska 
    ul. Piłsudskiego 129
    
tel. 32 706 99 10
    
www.centrumprofilaktyka.pl

   

W Centrum Medycznym PROFILAKTYKA udzielam porad prywatnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W przypadku zaistnienia wskazań do badania, w trakcie konsultacji w moim gabinecie, wykonuję diagnostykę USG.

Porady lekarskie w ośrodku realizowane są na zasadach komercyjnych, cena wizyty wynosi 150 zł.

Jestem do Państwa dyspozycji po wcześniejszym umówieniu wizyty pod numerem telefonu 32-706-99-10. W razie potrzeby można kontaktować się bezpośrednio ze mną, pod moim osobistym numerem telefonu: 508-389-380

 

   
   
Klnika Chirurgii Endoskopowej SPORT-KLINIKA


    Żory
    
ul. Bankowa 2
    tel. 32 475 93 10
    
www.sport-klinika.pl

    

W szpitalu ortopedycznym SPORT-KLINIKA udzielam porad specjalistycznych oraz przeprowadzam zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Klinika Chirurgii Endoskopowej w Żorach zaliczana jest do czołowych ośrodków w kraju zajmujących się leczeniem schorzeń i urazów narządu ruchu. Szpital dysponuje nowoczesnymi salami operacyjnymi oraz komfortowymi pokojami szpitalnymi, w których zapewniona jest całodobową, fachowa opieka medyczna. Ośrodek dysponuje pełnym zapleczem diagnostycznym (RTG, USG, TK, MR). Wszystkie zabiegi w Sport-Klinice wykonuję z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik operacyjnych oraz wysokiej klasy sprzętu medycznego.

Usługi medyczne w Szpitalu realizowane są w ramach kontraktu z NFZ  oraz na zasadach komercyjnych (odpłatnie).
Wizytę należy umówić telefonicznie pod numerem telefonu 32 475-93-10 lub 32 475-93-11